شرکت صنعت بان

تعمیر شیر برقی (سلونوئیدی)

تعمیر شیر برقی (سلونوئیدی)

تعمیر و سرویس انواع شیرهای برقی سلونوئیدی صنعتی برای سیالات: آب، بخار، هوا ، گازوئیل، اسید و سیالات خورنده و روغن داغ.  تعمیر و سرویس شیر برقی : پارکر، (parker)جیواکس(GEVAX)، شم(CEME)، او دی ای(ODE) ای سی ال(ACL)، ای ام سی(EMC).  تعمیر و سرویس شیر برقی در سایزها، فشار و دمای گوناگون . تعویض بوبین و دیافراگم شیرهای سلونوئیدی.

فهرست خدمات صنعت بان در انواع شیر برقی (سلونوئید ولو)

تعویض قطعات یدکی :

تعویض کلیه قطعات یدکی مربوط به اجزای مختلف شیر برقی مانند دیافراگم  ( ان بی آر – وایتون – ای پی دی ام و تفلون) – اسپول ( نرمال اوپن و نرمال کلوز ) – بوبین یا کویل ( ۱۲ ولت ، ۲۴ ولت ، ۱۱۰ ولت و ۲۲۰ ولت – بدنه اصلی شیر و سوکت بوبین  با قطعات اورجینال هر برند انجام می پذیرد . عملکرد کلیه قطعات تعویض شده پس از نصب بر روی دستگاه  به مدت یک سال ضمانت می گردد.

ساخت قطعات :

چنانچه هر یک از قطعات ، موجود نبوده و یا پاسخگوی مدل مورد نظر شما نباشد . با توجه به امکانات کارگاه که مجهز به دستگاههای پیشترفته می باشد ، امکان ساخت همه قطعات ( مکانیکال یا الکتریکال ) وجود دارد.

تمامی قطعات با هماهنگی کارفرما و مطابق درخواست ساخته خواهد شد. کیفیت این قطعات نیز مانند قطعات اورجینال بوده و دارای ضمانت یکساله می باشد.

سرویس خطوط در پروژه های خاص

با توجه به شرایط کاری خط ممکن است امکان جداسازی شیر برقی مربوطه فراهم نباشد. کارشناسان این شرکت آمادگی دارند پس از عقد قرارداد در محل پروژه حاضر شده و تمام سروی های لازم را انجام دهند .

با توجه به ظرافت هایی که درشیر برقی به کار برده شده است . این شیر نیاز به مراقبت زیادی دارد و در صورت رعایت نشدن برخی از موارد می تواند دچار خرابی شود . از جمله اتفاقاتی که می تواند برای شیربرقی بیفتد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سوختگی بوبین یا کویل
  • پارگی و یا سوراخ شدن دیافراگم شیر برقی
  • مسدود شدن مجراهای عبور آب
  • از بین رفتن اورینگها
  • خوردگی

در صورتیکه از شیرهای برقی با توجه به مشخصات قید شده آنها در کاتالوگ استفاده گردیده و با در نظر گرفتن مشخصات سیال مورد استفاده از تجهیزاتی نظیر صافی بهره گیری نمایید . می توانید شاهد طول عمر به مراتب بیشتر شیر برقی باشید. برای این منظور می توانید به توصیه های کارشناسان ما که در بخش محتواهای آموزشی به صورت ویدئو یا مقالات فنی تولید شده توجه نمایید. شما می توانید با کمک کارشناسان ما در این فایل های آموزشی بیشتر مشکلات رایج در خصوص شیرهای برقی را حل کنید .

اما چنانچه قطعات اصلی شیر برقی مانند دیافراگم ، اسپول ، بوبین، اورینگ و بدنه شیر نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد ، نیاز به یک تیم متخصص خواهید داشت و کارشناسان بخش فنی و مهندسی ما می توانند به بهترین شکل ممکن شیربرقی  شما را تعمیر و آماده بهره برداری نمایند.

تمامی تعمیر و سرویس های انواع شیر های برقی  در گروه فنی و مهندسی صنعت بان دارای دو سال گارانتی و پنج سال پشتیبانی می باشد . قطعات یدکی مورد استفاده در تعمیر و سرویس همگی اورجینال و دارای بهترین کیفیت می باشد.

همچنین در صورتی که شما برای خرید یک شیربرقی جدید یا تعمیرآن مردد هستید . کارشناسان با تجربه ما در بخش مشاوره می توانند به شما کمک کنند که با توجه به شرایط دستگاه ، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

تعمیرات و سرویس:

 

 

برای مشاوره بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید 

 

ورود به سایت
Call Now Button