شرکت صنعت بان

تعمیر وسرویس پمپهای صنعتی

تعمیر وسرویس پمپهای صنعتی

تعمیر و سرویس انواع پمپ های صنعتی از قبیل:  پمپ طبقاتی، پمپ فشار قوی صنعتی، پمپ سانتریفیوژ صنعتی، پمپ دنده ای، پمپ مگنتی ، پمپ جابجایی مثبت، پمپ رفت و برگشتی، شناورهای صنعتی، تعمیر و سرویس کف کش و لجن کش فشار قوی، پمپ وکیوم و …

عیب یابی و رفع عیب پمپ ها، خدمات تعمیر و نگهداری دوره ای. تعویض قطعات معیوب.

تجهیزاتی مانند پمپ صنعتی که در تقابل دائمی با انواع سیالات هستند . می بایست مطابق دستورالعمل هایی که معمولات سازندگان در کاتالوگ محصول قرار می دهند مورد استفاده قرار گیرند . درجه حرارت ، فشار کاری ، شرایط محیطی و میزان خورندگی سیال از مواردی هستند که در عملکرد پمپ های صنعتی بسیار تاثیر گذارند .

با همه این وجود پمپ های صنعتی همیشه در معرض انواع آسیب ها و خرابی هایی هستند که معمولا از چشم بهره برداران دور هستند . برای این منظور ما سعی نموده ایم در بخش محتواهای آموزشی به تفصیل به این موضوع بپردازیم . تا شما بتوانید با کمک این اطلاعات برخی از مشکلات را در محل حل کنید.

اما چنانچه عیوب به وجود آمده بر اثر آسیب به قطعاتی همچون الکتروموتور ، شفت ، سیل مکانیکی و غیره باشد . شما می توانید ابتدا ازکارشناسان ما در بخش مشاوره راهنمایی بخواهید و اطلاعات مربوط به وضعیت پمپ صنعتی خود را از طریق راههای ارتباطی ارسال کنید . کارشناسان ما پس از بررسی موارد و برحسب نیاز کار تعمیر را یا در محل و یا در کارگاه گروه فنی و مهندسی صنعت بان شروع خواهند نمود.

تعمیرات و سرویس:

 

 

برای مشاوره بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید 

 

ورود به سایت
Call Now Button