شرکت صنعت بان

تعمیر اکچویتور آئوما auma

تعمیر و سرویس اکچویتور آئوما AUMA

تعمیر و سرویس انواع اکچویتورهای برقی آئوما ، تعمیر اکچویتورهای کوارتر ربع گرد – تعمیر اکچویتورهای مولتی ترن آئوما – تعمیر و سرویس انواع اکچویتورهای تدریجی آئوما – کالیبراسیون اکچویتورهای برقی آئوما با شیر های مربوطه – سرویس اکچویتور برقی مدل SA  سرویس اکچویتور برقی آئوما مدل SAR  – سرویس و راه اندازی اورهال اکچویتورهای آئوما – سرویس ، نصب و راه اندازی اکچویتور های برقی آئوما در محل پروژه

جزئیات تعمیر AUMA

فهرست خدمات صنعت بان در عملگرهای AUMA

تنظیم عملگر آئوما :

سرویس و  تنظیمات مربوط به کنترلر (matic) – تمامی مدل های عملگر آئوما با تجهیزات به روز و توسط تکنیسین ها و کارشناسان با تجربه انجام می شود.

تعویض قطعات یدکی :

تعویض کلیه قطعات یدکی مربوط به اجزای مختلف عملگر ماننند گیربکس (تعویض چرخدنده ها و بیرینگ ها ، شفت و پکینگ – تعویض کلاج گیربکس –تعویض فلکه هندویل ) و کنترلر عملگر مانند تعویض کلید حدی – تعویض سوئیچ گشتاور – تعویض نمایشگر – تعویض ترک سوئیچ عملگر آئوما در کارگاه این شرکت انجام و  عملکرد آنها پس از نصب بر روی دستگاه به مدت یک سال ضمانت می گردد.

ساخت قطعات :

چنانچه هر یک از قطعات ، موجود نبوده و یا پاسخگوی مدل مورد نظر شما نباشد . با توجه به امکانات کارگاه که مجهز به دستگاههای پیشترفته می باشد ، امکان ساخت همه قطعات ( مکانیکال یا الکتریکال ) وجود دارد.

تمامی قطعات با هماهنگی کارفرما و مطابق درخواست ساخته خواهد شد. کیفیت این قطعات نیز مانند قطعات اورجینال بوده و دارای ضمانت یکساله می باشد.

تنظیم و کالیبراسیون عملگر در محل پروژه:

با توجه به شرایط کاری خط ممکن است امکان جداسازی اکچویتور از شیر مربوطه فراهم نباشد. کارشناسان این شرکت آمادگی دارند. در صورت نیاز در محل پروژه حاضر شده و تمام تنظیمات لازم را انجام دهند .

عملگرهایی که سرویس آنها در کارگاه گروه فنی و مهندسی صنعت انجام می شود:

 

عملگر ربع گرد یا کوارتر :

این عملگرها معمولا بر روی شیرهای پروانه ای و یا توپی بسته می شوند و گردش آنها به اندازه ۹۰ درجه مطابق گردش صفحه دیسک و یا گوی شیر تنظیم شده است .

 

عملگر مولتی ترن یا تمام گرد :

این عملگرها معمولا بر روی شیرهایی که برای بسته شدن نیاز به گردش متوالی دارند بسته می شوند . مانند شیر های دروازه ای یا گیت ولو و چاقویی یا نایف ولو .

 

عملگرهای on/off :

عملگرهایی هستند که تنظیمات آنها یا برای باز شدن کامل است و یا بسته شدن کامل ، از این عملگرها بر روی شیرهایی استفاده می شود که برای قطع و وصل در شرایط خاص طراحی شده اند .

 

عملگرهای تدریجی :

این عملگرها بر روی شیرهایی بسته می شوند که برای کنترل خط مورد استفاده قرار می گیرند و لازم است میزان فشار و دبی در زمانها و شرایط معین تغییر کند . این عملگرها با دقت بسیار بالا می توانند کنترل شیر را به خوبی انجام دهند.

معرفی مختصر AUMA

عملگر آئوما یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین اکچویتورهای موجود در جهان می باشد ، که در کشور آلمان تولید می شود . این اکچویتورها در مدل های مختلف و برای شرایط کاری متفاوت ساخته شده اند . انتخاب صحیح و استفاده بهینه  از آن می تواند مدت ها بدون مشکل ، عملیات باز وبسته کردن انواع شیرهای شما را انجام دهد.

با توجه به شرایط استفاده و عدم اطلاع رسانی در خصوص بهره برداری و نگهداری از این تجهیز کم نظیر ، پس از مدتی عملکرد آنها ممکن است دچار اختلال شده و با دیده نشدن اشکالات کوچک آسیب های جدی متوجه آنها شود.

گروه فنی و مهندسی صنعت بان ، ضمن تولید محتوا های مفید و کاربردی در خصوص نحوه نگهداری از اکچویتورهای آئوما ، با توجه به امکانات فراهم شده و دسترسی کامل به قطعات یدکی این عملگرها ، آمادگی خود را جهت تعمیر و راه اندازی آنها اعلام می دارد.

تعمیرات و سرویس:

 

 

برای مشاوره بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید 

 

ورود به سایت
Call Now Button