شرکت صنعت بان

تعمیر پمپ آب خانگی

تعمیر پمپ آب خانگی

تعمیر و سرویس انواع پمپ های خانگی شامل:  پمپ نیم اسب محیطی، پمپ یک اسب بشقابی، پمپ یک اسب جتی، پمپ یک و نیم اسب بشقابی، پمپ دو اسب دو پروانه، پمپ سه اسب، پمپ چهار اسب، بوستر پمپ، ست کنترل پمپ، کلید اتومات پمپ، مخازن تحت فشار پمپ، نصب و راه اندازی پمپ خانگی-سرویس و راه اندازی پمپ سیرکولاتور

دانستن شرایط نگهداری صحیح می تواند طول عمر پمپ و متعلقات آن را به طور چشمگیری افزایش دهد. خوشبختانه تعدادی از مشکلاتی که ممکن است بوجود بیاید می تواند توسط شما برطرف شود. تلاش ما این است که در بخش آموزش به صورت ویدئو یا مقالات فنی راه حل این بخش از مشکلات را به صورت کاملا رایگان در ا ختیار شما قرار دهیم.

اما در مواردی که قطعات اصلی پمپ مانند الکتروموتور ، شفت ، سیل مکانیکی ، هوزینگ و پروانه پمپ نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد نیاز به یک تیم متخصص خواهید داشت و کارشناسان ما می توانند به بهترین شکل ممکن پمپ آب خانگی شما را تعمیر نمایند.

همچنین در صورتی که شما برای خرید یک پمپ آب خانگی جدید یا تعمیر پمپ آب خانگی موجود مردد هستید . کارشناسان با تجربه ما در بخش مشاوره می توانند به شما کمک کنند که با توجه به شرایط دستگاه ، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

تعمیرات و سرویس:

 

 

برای مشاوره بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید 

 

ورود به سایت
Call Now Button